ESAM KURYBINĖ GRUPĖ

Apie Mus

„ADTraderLT“ yra aukšiausios kokybės dizaino bei programavimo agentūra, esam orentuoti į kokybę inovacijas ir greitį. Mes panaudojam naujausias technologijas, kad gautumėm rezultatus ir padidintume savo klientų verslą. Mes didžiuojamės puikiu darbo etiškumu, vientisumu ir galutiniais rezultatais. Per metus „ADTraderLT“ sugebėjo sukurti nuostabius rezultatus, laimėti daugybę apdovanojimų.

 

Filosofija

Mūsų įmonės filosofija – kurti tik aukščiausios kokybės svetaines įvairiose srityse: lengvai randamas, stilingas, patrauklias, adaptuojantis su bet kokia ekrano rezoliucija.

 

Misija

Esam sukūrę visą savo procesą bei produktus, siekdami suteikti viską, ko reikia mažoms įmonėms pradedant, užtikrinti, kad dirbant su mumis visada būtų greita, paprasta ir be rūpesčių. Mes suteikiame klientams visišką savos svetainės valdymą be papildomų mokesčių, esam draugiška komanda, suteiksime pagalbą net ir po to, kai jūsų svetainė jau bus baigta.

DIZAINO GRUPĖ

Mūsų dizaineriai yra pripažinti visam pasaulį, pelnę daugybę apdovanojimų, pasižymi funcionalumu ir vizualizacijomis kuriant internetinius puslapius. Naudodami savo patirtį, mes dirbame su jumis, siekdami užtikrinti, kad jūsų vykdomos veiklos marketingas prasidėtų jau nuo sukurto dizaino. Mes dirbame kartu siekdami įgyvendinti jūsų idėjas.PROGRAMAVIMO GRUPĖ

ADTrader.LT vieni iš pirmaujančių kompanijų kuriant mobilesias aplikacijas, turėdami didelę patirtį galim sukurti mobilioms platformoms, didelio našumo funkcionalumo oplikacijas, įskaitant „IOS“, „Android“, „BlackBerry“ OS ir „Windows Mobile“. ADTrader.LT progamuotojai sukurti jums tinkamą programą, kuri atitiks jūsų vystomo verslo poreikius.


Dainius Klimas

Dainius Klimas

Direktorius / CEO
Matas Klimas

Matas Klimas

Projektų vadovas
Lina Kvizikeviciūtė

Lina Kvizikeviciūtė

Vizualizacijos
Živilė Liuizaitė

Živilė Liuizaitė

Dizainas


užsakykite paslaugas
savo projektui

Mes padėsime jums pasiekti savo tikslus ir padidinti pardavimus

GAUTI PASIŪLYMĄ